Gerçek Piyano - Bilkon

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.10
  • Dil Türkçe
  • Firma Bilkon
Gerçek Piyano mobil uygulaması sayesinde müzik tutkunları oldukça keyifli vakit geçirecekler.

Gerçek Piyano mobil uygulaması sanal müzikal enstrümanları ile akorları ve müzik notalarını öğrenmenize yardım eden ücretsiz bir piyano uygulamasıdır. Piyano çalmayı öğrenmek için ilk adımlarınızı Gerçek Piyano mobil uygulamasından atabilirsiniz. Piyano çalmayı çok hızlı bir şekilde öğrenmek için uygulamadan faydalanabilirsiniz. 

Eğlenceli bir uygulamaya sahip olmak için Gerçek Piyano mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Çocuklarınız Gerçek Piyano uygulamasında vakit geçirirken eğlenirken öğrenecek ve zeka seviyeleri gelişecektir. Çocuklarınızın ilgisini çekerek onların müzik yeteneklerinin gelişmesini sağlayacak olan Gerçek Piyano mobil uygulamasında vakit geçirirken çocuklarınız çok eğlenecekler. 

Farklı türde dahili müziklere eşlik ederek keyifle piyano çalarken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaklar. Çocuklara müzik tutkunu aşılamak ve kendilerini sanat anlamında geliştirmelerini sağlamak amacıyla Gerçek Piyano uygulamasından faydalanabilirler. 

88 tuşa sahip gerçek bir piyano bulunan Gerçek Piyano mobil uygulaması sayesinde sevimli minikleriniz piyano çalmaya daha da yakın olacaklar. Bunu da cep telefonunuz sayesinde yapacaklar. Sizde ebeveyn olarak onları bu konuda destekleyebilirsiniz. 

Gerçek Piyano - Bilkon indir